Akrep Burcu

0
819

Akrep burcu tarihleri 24 Ekim – 23 Kasım arasındadır.

Akrep Burcu

Derin bakışları ve keskin gözleri ile akrep burcunun insanlarını anında tanıyabilirsiniz. Kırılmaktan hoşlanmaz, kırıldıklarında intikam almaktan çekinmezler. Ne istediğini iyi bilen akrep burçları hayatı derinliğiyle yaşarlar.

Akrep Burcu Özellikleri

Dışarıdan bakıldıklarında soğuk görünürler ve karşı taraf üzerinde çekingenlik yaratabilirler. Kendilerini diğer insanlardan üstün görme gibi bir eğilimleri vardır. Sevdikleri insanların yara almasını ve incinmesini istemezler. Bir insanı sevmeleri için uzun vakit geçirmeleri gerekir.

Akrep  insanları gizliden gizliye duygusaldırlar. Ancak yalnızca kendileri ile kaldıklarında bu yönlerini açığa çıkartırlar. Dışarıdan sert ve güçlü gözükmeye önem verirler. Hayatta kararlıdırlar. Kararsızlık onlara uygun değildir. Seçimleri konusunda yanılmaktan hoşlanmazlar.

Güven onlarında hayatında çok önemlidir. Emek verdikleri şeylerin sonuçlarını alamazlarsa çok sinirlenirler. Akrepler canları yandığı zamanları da, canlarını yakan insanları da unutmazlar. Sivri dilleri ile bir insanı depresyona sokabilirler.

Akrep burcu kadını

Akrep Burcunun Kadını

Dikkatli görünüşleri ile dikkat çekerler. Giyinmeyi ve farklı kombinler yapmayı severler. Her zaman gözlerini belirginleştirirler. Görme yetileri bir kartal kadar keskindir. Lider olmak gibi bir iddiaları yoktur çünkü onlar kendi dünyalarında her zaman üstündürler. Kibirli yapıları ile insanları kendilerinden soğutmaları an meselesidir.

Akrep burcunun kadınları ile yaşanan aşk asla unutulmaz. Aşık oldukları insanların hayatlarında muhakkak iz bırakırlar çünkü tutku doludurlar. Bu nedenle aşkın en yüksek hali akrep burcu kadınları ile yaşanır. İdare etmeyi iyi bilirler ve sevdikleri insanları gizliden gizliye şekillendirirler.

Akrep burcunun kadınları hırslı ve kıskançtırlar. Kendilerine hakim olamadıkları zamanlarda yakınlarının başarılarını bile kıskanabilirler. Taşıdıkları tutku onlara fazla gelebilir. Sakin kalmayı, dengede kalmayı öğrendikleri zaman duygularına hakim olabilirler.

Akrep Burcu Kadını Aşk Hayatı

Akrep burcunun kadını tam bir aşk kadınıdır. Aşık olmayı severler ve aşık etmeyi iyi bilirler. Gizli yöneticilerdir. Çok mutlu ederler ve hayatlarına giren erkekleri kariyer anlamında yükseklere taşırlar. Nasıl yaşanması gerektiğini akrep burcu kadınlarına sorabilirsiniz. Onlar için gizli filozof denilebilir.

Bir akrep burcunun kadınını aldatmaya hiçbir erkek cesaret edemez. Çünkü aldatılmayı kabul edemezler ve kendileri için çok önemli olan gururlarına yediremezler. Aldatılmak onlar için kabul edilemez bu nedenle intikam almadan bırakmazlar. Karşılarındaki insanın canını yakmadan rahat etmezler.

Akrep burcu kadınları için evlilikleri önemlidir. Seneler boyunca evli kalsalar bile aralarındaki aşkı diri tutmak konusunda üstlerine yoktur. Anne olarak koruyucu ve bağışlayıcıdırlar. Ancak çocuklarının hakimiyeti ellerinde bulundurmak isterler.

Akrep Burcu Kadını Sosyal Hayat

Arkadaşları ve dostları onlar için çok önemlidir. Sosyal hayatta varlık göstermekten hoşlanırlar. Elit mekanlardan ve tanınmış kişiler ile sohbet etmek egolarını okşar. Akrep burcu kadınları gururlu bir yapıya sahiptirler. Kendilerini küçük düşürecek yerlerde kesinlikle bulunmazlar.

Arkadaş bağları kuvvetlidir. Arkadaşları ve yakın çevresi için yapamayacakları hiçbir şeyleri yoktur. Zor durumlarda kalmayı bile sırf arkadaşları için kabul edebilirler. Kolay kolay içlerini açmaz, gerçek düşünceleri paylaşmazlar.

Akrep burcu kadınları kırıldıkları zaman unutmakta zorlanırlar. Bağışlayıcı ve affedici olmak istediklerinde bile güvenleri kırılmıştır bir kere. Yumuşak huylu olmak ve olayları akışına bırakmak en büyük sınavlarıdır.

Akrep Burcu Kadını İş Hayatı

Akrep burcunun kadınları kariyer yaşamlarında Roma’yı yakacak kadar ileriye gidebilir, amacını gerçekleştirmek adına tüm hayatını dondurabilir. Bir hedef koymak ve o hedefi gerçekleştirmek onlar için çok önemlidir.

Akrep burcu kadınları için iş hayatında ya siyah vardır ya da beyaz. Ara geçişlerden hoşlanmaz belirsizliğe katlanamazlar. Bu nedenle hızlı karar alıp verme kapasiteleri gelişmiştir. Bu onları iş hayatında ulaşması zor pozisyonlara taşıyabilir ve çok mutlu edebilir.

Akrep burcu erkeği

Akrep Burcunun Erkeği

Akrep burcunun erkekleri için dış görünüşleri önemlidir. Her zaman temiz ve titiz giyinirler. Keskin hatlardan hoşlanırlar ve pastel renkleri tercih ederler. Her daim bakımlıdırlar ve bakımlı kadınlardan hoşlanırlar.

Akrep burcu erkekleri keskin zekaları ile ön planda dururlar. Onlar için en iyisi neyse onu gerçekleştirmek isterler. Bu konuda başkalarının görüşlerini değil kendi görüşlerini önemserler. Kişilikleri ve karakterleri baskındır. Yönlendirilmeleri ise mümkün değildir.

Sezgisi kuvvetli olan nadir erkekler akrep burcundan çıkarlar. Kişilik analizleri her zaman doğru çıkar çünkü sezgileri ile ince zekalarını aynı anda kullanabilirler. Akrep burcu erkekleri dikkatlidir ve kimsenin dikkat etmediği püf noktalarını kolayca anlayabilirler.

Akrep Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Akrep burçları bakımlı ve çekici kadınlardan hoşlanır. Seçtikleri kişinin diğer insanlar tarafından beğenilmesi önemlidir çünkü aşık oldukları kadınlarla gurur duymak isterler. Çok kıskanç bir yapıları vardır. Sevdikleri insanlar üzerinde hakimiyet kuramamak onları tutkulu bir aşığa çevirir.

Akrep burcu erkekleri yönetmekte iyi olduğu için evliliklerinde klasik sorunları yaşamazlar. Ne olursa olsun kendi bildiklerini okumaya devam ederler ve ikna yetenekleri güçlü oldukları için eşlerini kendi hedefleri konusunda ikna etmeleri uzun sürmez.

Akrep burcu erkeklerinden hırslı babalar çıkar. Çocuklarının başarılı olmalarını büyük bir tutku ile arzularlar. Bu nedenle baskıcı bir baba imajı çizerler ve çocukları ile sorunlar yaşayabilirler.

Akrep Burcu Erkeği Sosyal Hayat

Akrep burcu erkekleri çevrelerinde güçlü insanlar isterler. Sosyetik mekanlarda ağır bir duruş sergilerler. Arkadaşlık ilişkileri onlar için önemlidir. Dengeyi iyi kurarlar. İnsanları tanımak onlar için sorun olmaz. Kısa zamanda karşılarındaki kişiyi çözebilirler.

Akrep burcu erkeklerinin sahip olduğu kibir bazı durumlarda agresifliğe hatta kavgacı bir kişiliğe kadar ilerleyebilir. Bu nedenle spora yönlendirmek onlara kesinlikle iyi gelir. Kolay kolay dost olamazlar. Önce güvenmeleri gerekir. Bağ kurmakta zorlanabilirler çünkü kendilerini hiç bir zaman bırakmak istemezler.

Akrep Burcu Erkeği İş Hayatı

Akrep burcu erkekleri hangi mesleği seçerlerse seçsinler, sıfırdan başlarlar ve yeniden yapılandırırlar. Kolay bir kariyer yaşamları olmaz. Çalışmaları ve çabalamaları gerekir. Tembellik ile uzaktan yakından alakaları yoktur. Bu nedenle yaşları ilerledikçe kendilerine yıkılmayan sağlam bir kariyer hazırlarlar.

Akrep burcu erkeği analitik düşünme konusunda iyidir ve estetik algıları gelişmişti. Mimar olabilirler ve bu alanda büyük başarılar kazanabilirler. Müzisyenlik, müzik aleti yapımı ve ritim konusunda kendilerini gösterebilirler.

Para akrep burçları için önemlidir. Ancak kadersel döngülerinden dolayı iş yaşamlarında büyük kayıplar yaşayabilirler. Bu akrep burçlarını yıldırmaz ancak yorgun insanlar yapabilir.

Akrep Burcu Olan Ünlüler

Kıvanç Tatlıtuğ

Ayla Algan

Leonardo di Caprio

Berrak Tüzünataç

Ahmet Kural

Çağla Kubat

David Guetta

Demi Moore

Kemal Sunal


Yükselen burç hesaplama aracımızı kullanarak kendi yükseleninizi hesaplayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here