Balık Burcu

0
819

Balık Burcu 19 Şubat – 20 Mart tarihleri arasındadır.

Balık Burcu

Hayal aleminde gezinen, güleryüzlü ve hırslı burçlardır balık burçları. Sağ gösterip sol vurmakta, kendilerini gerçekleştirerek hayran bırakmakta üstlerine yoktur. Huzuru ve konforu severler. Yumuşak mizaçları ile kendilerini belli ederler.

Balık Burcu Özellikleri

Duygusal yönleriyle tanınan balık burçlarının aslında inatçı özellikleri daha baskındır. Su grubunun en belirgin burçları olmaları sebebiyle kendilerine verilen tavsiyelerden ziyade, deneyimlerini önemserler. Sabunun kaygan olduğunu anlamaları için sabuna basıp düşmeleri gerekir.

Gizli bir hırsları vardır. Istedikleri şeyin peşinden koşturmaktan asla vazgeçmezler. En büyük engelleri duygusal çöküşleridir. Çabuk yorulurlar ve pes etmeye meyillidirler. Komik insanlar balık burçlarından çıkar. Gülmeyi güldürmeyi severler.

Aniden melankolik bir havaya bürünebilir ve yine aniden inanılmaz bir neşeye sahip olabilirler. Hareketlerini önceden kestirmek mümkün değildir. Ailelerine bağlıdırlar ancak bağımlı değildirler. Hassas bir yapıları vardır. Alından değildirler fakat hiç ummadığınız bir anda kırılganlık gösterebilirler.

Balık Burcu Kadını

Balık kadınları aşık olmak için yaratılmışlardır. Aşık olmayı severler ve ilgiden hoşlanırlar. Flört etmeyi ve hayran bırakmayı severler. Çabuk sıkıldıkları için ilgileri kolayca dağılabilir ve başka bir erkeğe yeniden aşık olabilirler.

Balık kadınları çapkındır ve zaaflarına düşkündürler. Egolarını tatmin ettiklerinde gerçek aşkın peşinden giderler. Gerçek aşkı bulduklarında dört elle sarılırlar ve bir daha bırakmazlar. Balık burcu kadınlarını anlamak zordur. Duygu durumları arasında k geçişleri keskin ve serttir.

Romantiktirler, küçük hediyeler almaya da hediye etmeye de bayılırlar. Sürprizler ile karşılaşmak en sevdikleri şeydir. Küçük süprizler onları ihya eder. Balık burcu kadınları aynı zamanda hırslıdırlar. İstediklerini elde edene kadar azimle yüzerler.

Balık Burcu Kadını Aşk Hayatı

Bir erkeği en çok hangi burç mutlu eder diye sorarsanız alacağınız cevap balık burcunun kadınları olacaktır. Dişi yönlerini çok iyi kullanırlar. Kendilerine hayran bırakmakta üstlerine yoktur. Kıskançlık beslemez, kıskanç olmaktan hoşlanmazlar. Aldatıldıklarını hissettiklerinde uzaklaşırlar ve bir daha geri dönmezler.

Cinsel yaşamlarında bütün duygusallıkları ön plana çıkar. Aşık olmadıkları insanlara karşı cinsel bir istek duymazlar. Onları duyguları yönlendirir. Hareketli ve kıpır kıpırdırlar. Evlilik hayatını yürütebilirler ve çocukları ile dostluk kurabilirler.

Balık Burcu Kadını Sosyal Hayat

Balık burcunun kadınlarının sosyal hayatları hareketlidir. Yeni insanlar tanımayı ve çevrelerinde insan bulundurmayı severler ancak dostları az sayıdadır. Bir insanı sevmeleri için onların samimiyetine inanmaktan başka bir şeye gereksinim duymazlar.

Gezmeyi severler ve arkadaşları ile çıktıkları tatiller onlar için çok önemlidir. Sert mizaçlı insanlarla yapamazlar. Yumuşak huylu karakterleri kendisi gibi yumuşak huylu insanlar arar. Kırılgan yapıları ön plandadır. Kırıldıklarında bunu dile getirmek istemezler.

Balık Burcu Kadını İş Hayatı

Balık burcunun kadını hırslıdır. Çalışmayı çok sevmez yoğun tempoda çalışmak istemez ancak isteklerine ulaşmak ve hedeflerini gerçekleştirmek onun ilk gayesidir. Bu nedenle çalışma konusunda istikrar elde etmek zorunda kalabilirler.

Yardımseverdirler ve empati yetenekleri yüksektir. Bu neden psikolog ya da psikiyatrist olabilirler. Doktor olmak onların karmalarını temizler. Bir çok insana yardımcı olarak hayattaki başarılarını spiritüel bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Balık burcu kadını ince bir espri zekasına sahiptir bu nedenle komedyen olabilirler ya da iş ortamlarının neşe kaynağı haline gelirler. Mantıklarına uygun olmayan bir şeyi onlara asla kabul ettiremez ve asla bu konuda ikna edemezsiniz.

Balık Burcu Erkeği

Balık burcu erkekleri on iki burç arasından en çapkın olanlarıdır ve asla belli etmezler. Renkli br kişilikleri vardır, hayal dünyaları geniştir. Eğlenebildikleri kadınlardan hoşlanırlar ve anaç bir ruh haline sahip olan kadınları isterler.

İş hayatlarında dikkatlidirler. İstikrarlı yapıları sayesinde yükselmeleri kaçınılmazdır. Paraya ve kariyere bakış açıları farklıdır. Bir anda bütün hayatlarını değiştirip köye yerleşecek bir potansiyelleri vardır. Su olmadan yaşayamazlar ve denize aşıktırlar.

Balık burcunun erkekleri çocukları ile iletişiminde sahicidir. Onlar için en iyi olanı bilir ve çocukları ile arasında mesafe olmasından hoşlanmaz. Baba olduktan sonra hayatları ile ilgili sorumluluk almaya başlarlar.

Balık Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Balık erkeği flört etmekten ve farlı farklı kadınları tanımaktan inanılmaz keyif alır. Beğenilmek, arzulanmak onların en büyük zaaflarıdır. Belirli bir yaşa kadar evlenmeyi akıllarından bile geçirmezler. Hoyratça gezip tozmak onlar için daha cazip gelir.

Aşık olduklarında karşılarındaki kadını dünyanın en şanslı kadını ilan ederler. Romantik tavırlarının sınırı yoktur. Aşırı derecede kıskançtırlar. İlgilerinin bitip tükenmemesi gerekir. Bu nedenle balık burcu erkeği ile ilişki yaşayan kadınların pozitif kadınlar olması beklenir.

Aşık olmadan evlenmezler ve aşık oldukları kadını aldatmayı akıllarından bile geçirmezler. Evlenmek onlar için ciddi alınmış bir karardır bu nedenle yarı yolda bırakmak gibi bir eğilimleri yoktur.

Balık Burcu Erkeği Sosyal Hayat

Balık erkekleri içlerinde barındırdıkları tüm bohem duyları sosyal hayatları için biriktirmişlerdir. Onlarca arkadaşı olan balık burcu erkeklerinin dostları bir elin parmağını geçmez. Salaş yerlerden hoşlanır, izbe yerlerde dertlenir ve bakir kalmış doğadan hoşlanırlar.

Konuşkan bir yapıları vardır. Anlatmayı ve hikayeler uydurmayı severler. Bir ortamda gerçekleşen ego savaşları onların hiç ilgisini çekmez. Bu tarz durumları umursamazlar ve kavgacı kişilerden hoşlanmazlar. Kabullenici ve seven yönleri ile barış yanlısıdırlar.

Balık Burcu Erkeği İş Hayatı

Iş hayatında çok güçlü karakterlerdir. Onlar için kariyer ya hep ya da hiçtir. Duygular konusunda yetenekli oldukları için iyi yönetirler. Çok sayıda çalışanı olan bir şirket için ideal yöneticidirler çünkü kişilerin duygu durumlarını hemen çözerler.

Teknoloji dünyasını elinde bulunduran Steve Jobbs balık burcudur. Sadece başarılı değil aynı zamanda yaratıcıdır. Balık burcu erkekleri kendilerinden beklenmeyecek derecede başarılar elde edebilirler.

Balık burcunun erkekleri aynı zamanda şanslıdırlar. Özellikle iş hayatlarında şansları yaver giderse onları kimse durduramaz. Paraya çok düşkün olmamaları, başarıyı kendileri için istediklerinin güçlü bir göstergesidir. Bilim adamları genellikle balık burcudur.

Balık Burcu Olan Ünlüler

Beren Saat

Bruce Willis

Burçin Terzioğlu

Emre Kınay

Gülse Birsel

Hayko Cepkin

Pamela Spence

Nejat İşler


Yükselen burç hesaplama aracımızı kullanarak kendi yükseleninizi hesaplayabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here