İkizler Burcu

0
636

ikizler Burcu 21 Mayıs – 20 Haziran tarihleri arasındadır.

İkizler Burcu

Bir mekana gittiğinizde kafası karışık bir insanla karşılaşırsanız eğer işte o insan muhtemelen ikizler burcudur. İki rakamı bu burcu fazlasıyla etkisi almıştır. Tercihleri konusunda kararsız değildirler. Onların kararsızlıkları duyguları ile alakalıdır ve kendi kafalarını karıştırmak konusunda üstlerine yoktur.

İkizler Burcu Özellikleri

Güneş burcu ikizler olan insanlar hareketli ve aktif kişilerdir. Neşeli, meraklı ve her daim uyanıktırlar. Algıları açıktır, zihinlerini çok iyi kullanırlar ve en karmaşık olayları bile çözerler. Hayata karşı kıpır kıpır bir duruşları vardır. Boş kalmaktan hoşlanmaz, kaos yaratmadan duramaz, çalışmayı severler.Sahip oldukları merak sayesinde kendilerine eşi benzeri bulunmaz kapılar açarlar ancak yine merak duyguları nedeniyle yapamayacakları ya da yapmak istemedikleri işleri kabul ederek kendi başlarına çorap örebilirler.Neşelidirler. İnsanlarla olmaktan hoşlanırlar ve kendilerini tam anlamıyla açmaktan çekinirler. Her zaman kendilerine has bir gizemleri vardır. İyi gözlemcidirler. Özellikle insanları ve insan davranışlarını analiz etmekte üstlerine yoktur.

İkizler Burcu Kadını

İkizler burcu kadını, ikizler burcu erkeği ile neredeyse taban tabana zıtlık gösteriri. Bu burcun kadınlarının ayakları yere sağlam basar. Ne istediklerini çok iyi bilirler ve rutinden hiç hoşlanmazlar. Nerede rutine yakalanırlarsa oraya kaosa sürüklemekten hoşlanırlar. Kendilerine ait bir disiplinleri vardır. Bunun nedenle belirsizlikle iyi başa çıkarlar.Birçok işi bir anda yapmak gibi bir istekleri vardır. Deyimi yerindeyse rüzgar gibidirler. Hızlı ve pratiktirler. Aşk onların vazgeçilmezidir.aşık olmayı severler ve tutkuyu hissetmek isterler. Çözmesi zor, anlaması güç partnerleri seçmek isterler. Bazı durumlar onlar için bulmaca gibidir ve çözdükçe keyif alırlar.Seyahat etmeyi severler, ilgi çekmek hoşlarına gider. Öncelikle sessiz ve sakin bir gözlemci iken daha sonradan konuşkan ve hakimiyeti eline alan bir yapıları olabilir. İkizler burcu kadını sabır gerektirir. Zaman zaman kafaları karıştığında yalnız kalmalı ve uzunca bir süre düşünmelidirler.

İkizler Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aşkın en hareketli, en kısmetli yanlarını ikizler burcu kadınları yaşar. Ilgilerini çekmek kolay olmadığı için genellikle entellektüel ve kendini bilen erkekleri seçerler. Ikizler burcunun aşık olması için öncelikle saygı duyması gerekir. Aşık olduğu kişinin en az ikizler burcu kadar zeki ve kolay kolay anlaşılmayan bir erkek olması ilişkinin uzun sürmesi için idealdir.İkizler burcu kadınlarının meraklarını diri tutabilirseniz sizden iyisi yoktur. Farklı aktiviteler ve farklı mekanlar her zaman onların beğenisi kazanır. Evlilik hayatını ve çocukları severler. Ancak hayatlarında denge kurmakta zorlandıkları için sevdikleri insanları kaybedebilirler.İkizler kadını bencildir ve karşısındaki kişiyi anlamayabilir. Kelimeler ile arası iyi olmasına rağmen ne kadar kırı olduğunu fark etmeden konuşabilir. Böyle zamanlarda dengeyi kurabilirse bir ömür boyu mutlu olabilir.Sonuç olarak ikizler burcu kadını aşkta hoyrattır. Aşka çözmesi gereken bir havuz problemi gibi yaklaşır. Eğer keyfi yerindeyse çok eğlenir çok gülersiniz. Keyifsiz olduğu zamanlarda ise dengeyi kurabilirse uzun bir ilişki yürütebilirsiniz.

İkizler Burcu Kadını Sosyal Hayat

İkizler burcu kadınının çevresi birbiri ile alakası olmayan insanlarla çevrilidir. Çok çeşitli arkadaşlıkları vardır. İkizler burcu kadının bir arkadaşı diğer arkadaşıyla anlaşamayabilir ancak bu ikizler burcu için problem değildir.Çoğu zaman için insanları merak eder ve merak ettiği insanlarla arkadaş olmak ister. Ortak aktivitelerde bulunmaktan hoşlanır. Örneğin arkadaşları ile seyahate çıkmak ve daha önce deneyimlemediği yeni şeyleri deneyimlemek onun için paha biçilemez anlar olabilir.Kendine fazla odaklandığı zamanlar çevresindeki insanların ihtiyaçlarını anlamayarak onları ihmal edebilir. Bu ona söylendiğinde vereceği ilk tepki inkar etmek olacaktır. Ancak ikizler burcu kadınları adildirler bu nedenle hemen olmasa bile hatalarını kabul etmeyi bilirler.

İkizler Burcu Kadını İş Hayatı

İkizler burcu kadınları başarılı ve azimlidir. İş hayatları konusunda oldukça disiplinlidirler. Onlara verilen bir görevi en iyi şekilde yapmadan teslim etmez, bunu yapmak içinde tüm imkanlarını kullanabilirler.Hareketli işler onların enerjisini yükseltir. İletişimleri iyi olduğu için çevrelerinde onları seven insanlar bulunur. Eğer bir çalışan ise patronunun ondan vazgeçmesi söz konusu bile değildir. Eğer kendi işini yapıyorsa mükemmel olmak adına daha fazla hata yapma olasılığı yüksektir.Ikizler burcu için hangi mesleği seçtiklerinin bir önem yoktur. Sadece rutine girmek enerjilerini düşürdüğü için hem yeni şeyler öğrenebildikleri hemde ilerleyebildikleri ve yükselme ihitimali olan işler onlar için çok daha uygun olacaktır.

İkizler Burcu Erkeği

İkizler burcu kadını kadar dışa dönük olmasalar da iletişimde oldukları insanları her zaman kendilerine hayran bırakırlar. Her konuda konuşmayı sevmezler ancak ilgi alanları ile ilgili konularda onları kolay kolay susturamazsınız.Meraklı yapıları onları diri tutar. Yaşlanmayı kabul etmezler ve hayatı deneyimlemeyi severler. Duygusal değildirler hatta bencil tavırlar sergileyebilirler. Aileleri onlar için önemlidir. Imajları ise her şeyden önemlidir. Keyifli ve eğlencelidirler. Çok iyi sır saklarlar. Önemsemediği insanları görmezden gelirler. Mükemmelliyetçi bir yapıları vardır.

İkizler Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Hayran kaldıkları kadınlara aşık olurlar. O zaman içlerindeki romantik erkek ortaya çıkabilir. Aşık oldukları kadınları asla unutmazlar ve hayatları boyunca akıllarında tutarlar. Hayranlıkları hayal kırıklığına uğrarsa, yani aşık oldukları kadını gözlerinde büyüttüklerini düşünürlerse ilgileri hemen dağılır.Her alanda kendilerinden daha üstün kadınlara aşık olma potansiyelleri yüksektir. Sevgililerinin başarısızlıklarını kolay kabul edemez, hatalarını kendi hatalarıymışçasına karşılarlar. Bu nedenle ikizler burcu erkeği ile mutlu olacak kadının yeniliğe ve gelişmeye açık bir kadın olması gerekmektedir. Aşık olduğu kadını kendinden üstün görmezse, ilişkiye devam etmek istemeyebilir.İkizler burçları çapkındır. Ancak söz konusu aldatma ise, bu konuda çekingen olmayabilirler. Bir kadın kolay kolay ilgilerini çekmez ancak ilgisini çekerse de onu tanımadan içi rahat etmez. Öğretici ve eğlenceli bir baba olurlar. Çocuklarının başarılı olması onlar için çok önemlidir.

İkizler Burcu Erkeği Sosyal Hayat

İkizler burcu kadınından farklı olarak, herkesle arkadaşlık etmezler. Sohbet edecekleri insanları dikkatle seçer ve keyifli vakit geçirmek isterler. İkizler burcu erkeklerinin kendilerine ait bir dünyaları vardır. O dünyanın dışına çıkmazlar ve o dünyanın içine kimseyi almazlar. Bir başkası tarafından tam anlamıyla tanındıklarını hissettiklerinde çıplakmış gibi algılarlar ve o insanla ilişkilerini bile bitirebilirler.Kinci değillerdir fakat yapılan bir yanlışı unutmazlar. Öc alma gibi bir duyguları olmasa bile aynı hatayı tekrarlamamak için ellerinden geleni yapar. Sosyal aktivitelerde farklılık ararlar. Sürekli aynı şeyi deneyimlemek onlara göre değildir. Bu nedenle rutinden kaçarlar.

ikizler Burcu Erkeği İş Hayatı

Para kazanabildikleri sürece sıkıntı yoktur. Çünkü ikizler burcu erkekleri çalışkandırlar. Ellerinden gelenin en iyisini yaparlar ve karşılığını alırlar. Ayakları yere sağlam basar. Kendilerini yönlendirmeyi iyi bilirler ve başarılı olacakları alanları kimsenin yardımına ihtiyaç duymadan seçebilirler.Aşırı sorumluluk gerektiren işlerden kaçarlar. İş hayatlarını hayatlarının merkezine koymazlar çünkü paraya olan düşkünlükleri ile rahata olan düşkünlükleri aynı derecededir. Gergin, kısıtlayıcı ve baskılayıcı iş ortamlarından uzak dururlar.

İkizler Burcu Olan Ünlüler

Vahide Gördüm
Tamer Karadağlı
Petek Dinçöz
Acun Ilıcalı
Angelina Julie
Haluk Bilginer
Bülent Ersoy


Yükselen burç hesaplama aracımızı kullanarak kendi yükseleninizi hesaplayabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here