Oğlak Burcu

0
1074

Oğlak Burcu 22 Aralık – 20 Ocak tarihleri arasındadır

Oğlak Burcu

Disiplinli, katı ve soğuk duruşları ile önceleri korkuturlar ancak daha sonra sohbet ettikçe onları tanıdığınız için kendinizi şanslı hissedersiniz. Oğlak burçları yaşlı doğarlar ve yıllar geçtikçe gençleşirler.

Oğlak Burcu Özellikleri

Yüksek öz güvenleri ile kendilerini belli ederler. Iradeli ve disiplinlidirler. Aldığı sorumluluğu yerine getirene kadar ne yemek ne de uyku onlar için ikinci plandadır. Hem çok çalışkandırlar hemde disiplinlidirler. Duyguları her zaman pasif kalır. Hatta bazı durumlarda ne hissedeceklerini bile bilemezler.

Bir karar almak ve o kararı uygulamak onların yaşam biçimidir. Doğdukları andan itibaren sert bir yapıları vardır. Bu sert yapıları yıllar ilerledikçe yumuşar ve yaşlılıklarında ton ton bir anneanne veya dedeye dönüşebilirler. Kazandıklarını biriktirirler. Hem deneyim hemde para anlamında birikim yaparlar.

Oğlak burçları şanslı insanlar değildirler. Kazandıkları her şeyi bileklerinin hakkıyla, çabalayarak kazanırlar. Kendi şanslarını kendileri yaratmak zorundadırlar. Zor elde ettikleri için hayatın değerini bilirler. Bir oğlak burcu insanından hayatı öğrenmek harika bir deneyim olur.

Oğlak Burcu Kadını

Oğlak burcunun kadınları çevreleri tarafından çok beğenilirler ve toplum tarafında sevilirler. Disiplinli tavırları ile insanların güvenlerini çabucak kazanırlar ve bu güven sayesinde iyi bir siyasetçi olabilirler. Tv önü ve arkasında harika işler çıkarabilirler.

Oğlak burçlarının aşık olması çok zordur çünkü onların dikkatini çekecek olan erkeğin çok güçlü bir karaktere sahip olması gerekir. Kendisi duygusal olmamasına rağmen çabuk kırılır ve kırıldığı şeyleri asla karşısındaki kişiye söylemez. Bu konuda akrep burçlarından daha tehlikelidir. Çünkü siz hiçbir şeyden haberiniz yokken birden oğlak burcu kadınının hışmına uğrayabilirsiniz.

Kariyer anlamında her zaman aranan kadınlardır. İş hayatları ailelerinin önüne geçebilir ve sosyalleşmeyi sevdikleri için aile yaşantılarına az vakit ayırabilirler. Bir iş ile ilgilenirken çok çekici gözükürler.

Oğlak Burcu Kadını Aşk Hayatı

Aşk oğlak burcunun kadınları için yabancı bir kavramdır. Aşık olacağı insanın önce aşk gibi samimi duyguları ona hatırlatması gerekir. Toprak tonlarından hoşlanırlar ve kıyafet seçimlerinde bu tonları kullanırlar. Dişiliklerinin ön planda olması karşı tarafın kafasını kazandırabilirler. Aşık oldukları erkeklerin en yakın arkadaşı oldukları için her zaman özlem ile anılırlar.

Disiliplinli oldukları için evlilik hayatına yeşil ışık yakabilirler ancak partnerlerinin kendilerinden daha güçlü insanlar olması gerekir. Aksi takdirde aşık oldukları erkekleri baskılarlar ve öz güvenlerini zedelerler. Kıskançlık duyguları çünkü aldatılma olasılıkları çok düşüktür. Oğlak burcu kadınları yüksek farkındalıklara sahiptir. Bu nedenle aldatılma ve yalan gibi hoş olmayan şeyleri anında sezerek önlemlerini alırlar.

Oğlak Burcu Kadını Sosyal Hayat

Oğlak burcunun kadınları harika birer arkadaştırlar ve sosyalleşmeye bayılırlar. Kendilerini ödüllendirmeyi başarabilirlerse eğer hayat onlar için çok keyifli olur. Her ortamda sevilirler. Telefonları sık sık ona akıl danışmak isteyen arkadaşları nedeniyle çalar. Oğlak burcu adildir. Bu nedenle kişi ayırt etmeden bütün arkadaşlarına vakit ayırabilir.

Oğlak burcu kadınlarının insan iletişimleri çok kuvvetlidir. Geniş auraları sayesinde herkesi etkisi altına alabilirler. Sakin ve azimli kişiliklere sahiptirler. Genç yaşlarda uçarı tavırlardan kaçınırlar ancak yaşlandıkça kanları kaynamaya, hayattaki hedeflerini gerçekleştikçe içlerindeki çılgın ruhu dışarıya yansıtmaya başlarlar. Gençliğinde hiç lunaparka gitmemiş bir oğlak kadını, 40 yaşından sonra lunaparkta çok eğlenebilir ve keyifli dakikalar geçirebilir

Oğlak Burcu Kadını İş Hayatı

İş hayatı tam olarak oğlak burcunun kadınlarına göredir. Fazla mesai yapmaktan şikayet etmez, hafta sonları tatil günlerini kovalamaz ve toplantı günlerinde surat asmazlar. İş hayatını tüm zorluklarıyla birlikte kabul etmişlerdir ve yadırgamazlar. Patronları tarafından sevilirler ve iyi bir öz geçmiş ile emekliliğe doğru giderler.

Başladıkları bir işi bırakmaları neredeyse imkansızdır. Bu nedenle ilk girdikleri iş yerinde uzun seneler boyunca çalışırlar ve büyük katkılar sağlarlar. Ancak adalet duyguları gelişmiştir. Haksızlığa uğramak ve bir başkasının haksızlığa uğradığını görmeye tahammül edemezler ve şiddetle karşı çıkarlar.

Eğitici ve öğretici kimlikleri ile insan yetiştirmeye meyillidirler. Hata yapılmasından hoşlanmasalar bile hatayı tolere edebilme yetenekleri gelişmiştir.

Oğlak Burcu Erkeği

Oğlak burcu erkeği ile oğlak burcu kadını hemen hemen aynı özelliklere sahiptir. Hırslı, dikkatli ve çalışkandırlar. Hayattaki öncelikli hedefleri çalışmaktır. Verimli ve yeterli bir konsantrasyonları vardır. Diledikleri şeylerin peşinden eşi benzeri görülmemiş bir şekilde hırslanırlar.

Kendilerini güvende hissetmek isterler. Bu nedenle para onların gereksinim duydukları bir şeydir para kazandıkça güçlendiklerini hissetmezler, para kazandıkça güvende olduklarını hissederler. Tutumlu bir yapıları vardır ve lükse düşkün değildirler. Onlar her şeyin iyisini seçmek isterler ve kaliteli şeylerden keyif alırlar.

Oğlak burcu erkeği için aşık olmak zordur. Birlikte olacakları kadına en iyi imkanları sunmadan aşık olmayı akıllarına getirmezler. Evlilik ve çocuk ile ilgili olumlu düşünseler bile öncelikle yaşam kalitelerini yükseltirler daha sonrasında planlı olarak kişileri seçerler.

Oğlak Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Tutkularına sahip olabildikleri için aşık olacakları kadın olan duygularını da rahatça dizginleyebilirler. Romantik değillerdir ancak sevdikleri kadınları el üstünde tutmak, onları tüm hayatları boyunca memnun etmek isterler.

Duyguları yok değildir ancak bastırdıkları için eleştirilebilirler. Genç yaşlarında fırtınalı ilişkiler yaşama ihtimalleri olsa bile, devamı olmayan ilişikler onlara göre değildir ve keyif almazlar. Yaşları ilerledikçe aşka olan bakış açıları değişir. Aşık olmak isterler ve ancak o saatten sonra gerçek aşkı yakalayabilirler.

Oğlak Burcu Erkeği Sosyal Hayat

Oğlak burcunun erkekleri, oğlak burcu kadınlarında olduğu gibi bir sosyal hayata alışık değildirler. Çevrelerinde az ve öz insanlar biriktirirler. Sevgi dolu bir yapıları vardır ancak onlar için bunu açığa çıkarmak vakit alır. Oğlak burcunun erkekleri ciddi kimselerdir. Sorun yaşamazlar çünkü çözüm odaklıdırlar. Dolayısıyla sorun yaşayacakları insanları önceden seçerek herhangi bir problem yaşamadan ilişkilerini kolayca keserler.

Bir oğlak erkeği ancak kariyer anlamındaki hedeflerini gerçekleştirdikten sonra sosyal hayata düşkün olur. Gençliğinde yapamadığı çokça şeyi yapmak ister. Oğlak burcu erkeği kırk yaşından sonra hayatın tadını çıkartır. O zaman insna ilişkileri ve sosyalliği ön plana çıkar.

Oğlak Burcu Erkeği İş Hayatı

Oğlak burcunun erkekleri iş hayatı için yaratılmışlardır. Doğuştan disiplinli oldukları için okul hayatları başarılıdır ancak asıl parlamayı iş hayatlarında gerçekleştirirler. Genç yaşta çalışmaya başlarlar ve iş hayatında çok çalışmak zorunda kalırlar.

Hareketli işler onların enerjisini arttırır. Organizasyon şefliği, proje yöneticiliği ve yönetici asistanlığı gibi konular ile ilgili anında başarı yakalayabilirler. Zihinleri aktif çalışır. Unutmama ve hızlı hatırlama özellikleri ile işlerin aksaması mümkün değildir.

Oğlak Burcu Olan Ünlüler

Cansu Dere

Barış Manço

Demet Akbağ

Ceza

Kate Moss

Jude Law

Özgü Namal

Mel Gibson

Zara


Yükselen burç hesaplama aracımızı kullanarak kendi yükseleninizi hesaplayabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here