Terazi Burcu

0
743

Terazi burcu 24 Eylül – 23 Ekim tarihleri arasındadır

Terazi Burcu

Uzlaşmacı dengeleyici yapıları ile hemen tanırsınız. Kavga ve tartışma onlara göre değildir. Adaletli yapıları ile dikkatleri üzerlerine çekerler. Bir yerde haksızlık gördüklerinde kendilerini tutamaz müdahale ederler

Terazi Burcu Özellikleri

Terazi burçları hayatları boyunca huzuru ve dinginliği oluşturmak isterler. Huzursuz ortamlar onlara göre değildir eğer değiştirebilecekleri bir çözüm yolları yoksa bulundukları gergin ortam onların kendi dengesinin kaçmasına neden olabilir.

Güzel olan şeyler ilgilerini çeker. Bu burçların hem erkekleri hemde kadınları uyumlu bir giyinme tarzına sahiptirler. Kararsız olarak anılırlar. Gerçekten de zaman zaman karar vermek onların kabusu haline gelebilir. Huzuru sevdikleri için uzakdoğu felsefesine ve yoga gibi aktivitelere yönelmek onlara iyi gelecektir.

Hayatın her alanında adaleti isterler. Verdikleri emeğin sonucu alamamak onları çöküşe götürebilir çünkü bu adaletsiz bir tavır olduğu için nedenlerini sorgulayarak çok fazla vakit harcayabilirler. Çaba göstermekten rahatsız olmazlar ancak harcadıkları çabanın huzurlarını bozmasına da izin vermezler.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcunun kadınları dişi yönleri ile barışıktırlar ve ortaya çıkartmakta hiç bir sakınca görmezler. Kıyafet seçimleri nedeniyle kendilerine yakışan renkleri ve tarzları iyi bilirler. İlk olarak dış görünüşleri ile dikkat çeken terazi burçları, sonrasında yumuşak başlı halleri ve sakin tavırları ile ilgi odağı olurlar.

Başarmayı severler ancak başarmaları için huzurlu bir çalışma ortamına ihtiyaç duyarlar. Sevgi doludurlar. Dilleri ile ifade edemeseler bile hareket ve tavırlarıyla mutlaka belli ederler. Bütünleştirici ve birleştirici bir halleri vardır. Hayatları boyunca küs olmayı ve küs kalmayı beceremezler.

Kararsız kaldıkları zamanlarda çevrelerini bıktırabilirler. Onlar için karar vermek zorlaştıkça gerginlikleri artar ve bu yüzden sinirli bir tavır içine girebilirler. Nefret etmek, kin gütmek ve kıskançlık gibi tavırlardan uzak durular bazı zamanlarda ise akıllarına bile gelmez.

Terazi Burcu Kadını Aşk Hayatı

Terazi burcunun kadınları aşkın en güzel halini yaşayabileceğiniz kadınlardır. Özelikle evlilik hayatı tam olarak onlara göredir. Hayatınızda huzur arıyorsanız eğer en kısa zamanda bir terazi burcu kadını ile karşılaşmanızı dilemek yanlış olmaz.

Çekici ve güzel olan terazi burcu kadınları uzun ilişki yürütmek konusunda uzmandırlar. Samimi duyguları ile severler ve adil olmaları sebebiyle ne kendilerini ne de aşık oldukları erkekleri haksızlığa uğratmaktan çekinirler.

Dengeyi bulma dilekleri yüzünden kendilerinden fazla ödün verebilir ve sırf tartışma çıkmasın diye isteklerini arka plana atmayı tercih ederler. Eğer baskıcı bir insana aşık olurlarsa aşk hayatları kabusa dönebilir. Bu nedenle kendilerini ön planda tutmak onların en belirgin özellikleridir.

Terazi Burcu Kadını Sosyal Hayat

Terazi burcunun kadınlarının çevresi arkadaşları ile doludur. Doğayı severler ve yeni yerler görmek isterler. Yurt dışı seyahatleri onları fazlasıyla memnun edebilir. Hem kendileri keyifli insanlardır hemde çevrelerini keyifli insanlarla doldururlar.

Sosyal hayatları onlar için önemlidir ve bunun için çaba harcamaya gerek duymadan elde edebilirler. Zaten huzuru, dengeyi ve güveni arayan insanlar onları arar ve bulur. İyi birer yol göstericidirler. Hemen hemen kimse ile kavga etmezler.

Zorunluluklar başak burcu kadınlarına göre değildirler. Kavgacı ve agresif insanlarla vakit geçirmekten keyif almazlar. Sorunları çözmek keyiflerini arttırır ancak bunun için yıpramayı göze almak istemezler.

Terazi Burcu Kadını İş Hayatı

Terazi burcu kadınları estetiğe ve yeniden yapılandırmaya düşkündürler. Adalet duyguları onları iyi bir avukat yapabilir. Terazi burcu kadınlarının iyi bir kariyerleri olması için öncelikle iş hayatınn stresi ile barışmaları gerekir.

Para sevmelerinin sebebi güzele olan düşkünlüklerinden kaynaklıdır. Şanslı insanlar oldukları için genellikle cüzdanları dolu gezerler. Parasızlığı deneyimleseler bile bu dönemleri kısa sürer. İyi bir psikolog olabilirler. Çünkü sıkılmadan dinleyebilir ve akılcı yöntemlerle insanları yönlendirebilirler.

Iş hayatında halkla ilişkilerde çalışarak ya da insan kaynakları alanında kariyer planlayarak dengeli ve uyumlu yapılarını aktifleştirebilirler. Sosyal hayatlarında olduğu gibi iş hayatlarında da sevilirler ve aranılan insanlar olabilirler.

Terazi Burcu Erkeği

En beğenilen erkekler terazi burcundan çıkar en az bir kadın kadar bakımlıdırlar ve dış görünüşlerine dikkat ederler. Tatlı dilleri sayesinde çevresindeki insanların dikkatlerini çekerler. Güzel şeyler duymak isterler. Bu nedenle güzel şeylerden bahsetmeyi tercih ederler. Terazi burcu olan erkekler aşka açıktırlar ve romantiktirler.

Terazi burcu erkekleri bakımlı ve güzel kadınlardan hoşlanırlar. Alttan alabilirler ve yönetmesi zor insanları bile yola getirebilirler. Hırslarını ve tutkularını dengelemekte üstlerine yoktur. Şaka yapmaktan hoşlanır, bu özellikleri ile kadınların ilgisini çekerler.

Kararsız olabilirler ve bu duyguları bazen dengesizlikler yaşamaya kadar gidebilir ancak aık oldukları kadınları üzmemek için ellerinden geleni yaparlar. Aile hayatı ve evlilik ruhlarına hitap eder. Mükemmel baba olurlar.

Terazi Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Kadınların ilgisini çekmeleri an meselesidir. Ne yaparlarsa yapsınlar muhakkak kadınların akıllarında yer ederler. Temiz giyimleri, bakımları ve nazik tavırları ile gönüllere taht kuran terazi erkekleri hayatlarının aşkını bulduklarında gözü başka kimseyi görmez.

Tam bir ev erkeğidirler. Evlenecekleri kadını mutlu etmek için ellerinden geleni yapar, küçük jestler aracılığı ile romantizmin doruklarında yaşatırlar. Mutludurlar ve mutlu olmaları için büyük değişimlere ihtiyaç duymazlar. Aldatmayı akıllarından bile geçirmez, aldatılmayı kabul etmezler.

Terazi burcu erkekleri iyi birer babadırlar. Çocuklarının isteklerini yerine getirmekten büyük keyif alırlar. Ev hayatlarında huzuru diledikleri için ve huzurlu olmak için çaba sarf ettikleri için çocukları huzurlu bir ev ortamında yaşamanın keyfine varırlar.

Terazi Burcu Erkeği Sosyal Hayat

Terazi burcu erkekleri sivri bir zekaya sahiptirler. İş ortamları ile sosyal hayatlarını koordine edebilirler. İnsan ilişkileri oldukça gelişmiştir. Şanslı oldukları için değişik zamanlarda spesifik insanlarla tanışmak onların hayatlarını değiştirebilir.

Hayatlarındaki dengeyi bozmadığı sürece eğlenmekten, gezmekten hatta partilere katılmaktan keyif alırlar. Neşe ve coşku onları mutlu eder. Arkadaşlıkları uzun seneler boyunca devam eder ve arkadaşları tarafından sevilirler.

Terazi Burcu Erkeği İş Hayatı

Terazi burcu erkeklerinin estetik duyguları gelişmiştir. Bu nedenle estetik duyguları ile hareket edebilecekleri ve kendilerinden bir şeyler katabilecekleri işler onları mutlu eder. Tasarımcı, mimar ve grafiker olabilirler.

Disiplinli ve çalışkandırlar. Fazla sorumluluk almak onları yıpratabilir bu nedenle esnek çalışma saatleri olan bir işte yaratıcılıklarını ortaya çıkarabilirler. Terazi burcu erkekleri berektlidirler. İş hayatları boyunca çok iyi paralar kazanabilirler.

Terazi Burcu Olan Ünlüler

Ayşegül Aldinç

Tarkan

Burcu Esmersoy

Birkan Sokullu

Catherine Zeta Jones

Ceyhun Yılmaz

Hadise

Emre Karayel

Hülya Avşar

 


Yükselen burç hesaplama aracımızı kullanarak kendi yükseleninizi hesaplayabilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here