Yay Burcu

0
726

Yay burcu 23 Kasım – 21 Aralık tarihleri arasındadır.

Yay Burcu

Neşeli hareketleri ve sıcakkanlı tavırlarıyla birden gönüllerin efendisi olan, neşesi ile gittiği her yeri büyüleyen yay burçları ile karşılaşırsanız, onları tanımanız çok da üzün sürmez. Çünkü karmaşadan hoşlanmazlar. Net bir yapıları vardır.

Yay Burcu Özellikleri

Yay burcunun insanları öncelikle neşeleriyle dikkat çekerler. Konuşmayı ve anlatmayı çok severler. Yay burcunun insanları bir şey anlatırken hipnotize edebilir, açıksözlü oldukları için bir cümlesiyle sizi kendinize getirebilirler. Hareketli, coşkulu, yeniliğe açık ve sıkılgandırlar.

Odaklanma güçleri oldukça kuvvetlidir. Dikkatlerini kolayca toplayabilir ve herhangi bir işin başından hiç sıkılmadan ve kalkmadan saatlerce uğraşabilir. Bu yönünü ortaya çıkarması için dingin bir zihin yapısına ihtiyaç duyar. Yenilikçidir, öğrenmeye açıktır. Öğrendiği bir şeye tekrar bakmak istemez çünkü bir şeyi öğrenir öğrenmez gözü yenilik arar.

Yay burçları lükse düşkün değildirler ancak lüks bir hayatı severler. Onların olmazsa olmazları neşeleridir. Neşelerini kaybettiklerinde hayata karşı ilgisiz davranabilirler. Canlı yapıları ve sevecen hareketleriyle kolay arkadaş edinirler. Alıngan değildirler hatta kendileri ile dalga geçme konusunda master yapmışlardır.

Zaman zaman yaramaz çocuklar gibi oradan oraya koşturduklarını gördüğünüz yay burcunun insanları ile hayatı paylaşmak, andan keyif almak ve geziler planlamak oldukça keyiflidir.

Yay Burcu Kadını

Bağımsızlığına düşkün yay burcu kadınları için ilk ve en önemli şey bağımsızlıklarıdır. Kolay kolay sinirlenmeyen ve alttan alan yapıları özgürlüklerinin kısıtlanmaya çalışılması ile büyük bir agresyona dönüşebilir. Canlıi kıpır ve neşelidirler. Hayat fazla ciddiye almazlar. Zengin olmak hayallerini süslemez ancak parasız olmaya dayanamazlar.

Dikkat çekici kişiliği ile birçok erkeğin ilgisini çekerler. Yay burcu kadını ile hayatı dolu dolu yaşayabilirsiniz. Bilgiyi severler ve bilgiye değer verirler. Öğrendikleri şeyleri pratik zekaları ile en olmadık yerde bile kullanma becerileri vardır. Çok dikkatli öğrendikleri için asla unutmazlar.

Yay burcu kadınları erkeklerine göre daha fazla sorumluluk sahibidir. Ailesini sever ve ailesine sahip çıkar. Yay burcu kadınını özgürlüğünün kısıtlamadıktan sonra sinirlendiremezsiniz çünkü işine gelmeyen şeyleri duymaz bile. Bu nedenle onunla tartışırken yay burcu kadını sakinliğini korur ama karşısındaki insanı çok sinirlendirebilir.

Yay Burcu Kadını Aşk Hayatı

Alışveriş konusunda yetenekli olan yay burçları almayı ve para harcamayı severler. Lükse olan düşkünlükleri onları her zaman daha iyisini, her zaman daha kalitelisini bulaya iter ve bu konuda oldukça yeteneklidirler.

Sorunlar üzerinde fazla durmaz, ayrıntılara takılmazla. Sevdikleri bir işi yaparlarsa eğer yükselmeleri an meselesidir. Sevmedikleri bir işte yalnızca para kazanmak için çalışırlar ve kazandıkları parayı harcarken acımasızdırlar. Melankolik tarafları neredeyse yoktur. Bardağın dolu tarafını görürler çünkü gülmeyi ve eğlenmeyi çok severler.

Sevmek konusunda yeteneklidirler. Genç yaşlarında saplantılı bir aşık olabilirler çünkü tutku duydukları şeyleri elde etmeleri konusunda sınırları yoktur. Huzurlu bir hayat yaşamak istedikleri için sorunlu insanlardan ziyade keyifli insanları tercih ederler. Sık sık çıktıkları seyahatlerden birinde hayatlarının aşkı ile tanışabilirler.

Yay Burcu Kadını Sosyal Hayat

Yay burçları için sosyal hayat ayrı değildir. Onlar günlük hayat rutinlerinde bile sosyaldirler. Yalnız kalmaktan çok hoşlanmazlar ancak kendilerini severler. Arkadaşları tarafından sıklıkla aranırlar hele ki, eğlenceli bir yere gidilecekse yay burcu kadını olmadan eğlence başlamaz.

Arkadaşlıklarına değer verirler ancak gönülden bağlanmaları uzun sürer. Fazla açık sözlü oldukları için kırıcı olabilirler. Alıngan bir yapıları yoktur ve anlayışlıdırlar. Tahammülleri yüksek değildir ve sabırsızdırlar bu nedenle karşı tarafı anlamakta zorluk çekebilirler.

Eğlenmek onlar için önemlidir. Negatif insanlardan ve dedikodudan uzak durmaya çalışırlar. Kasvetli ortamlardan kaçarlar. Zaman zaman yaramaz denecek kadar enerjik olabilirler. Keskin bir espri anlayışları vardır. Zekice espirilere çok gülerler ve gülmeye önem verirler. Bir yay burcu kadının en yakın arkadaşı olmak istiyorsanız onunla gülebilmelisinizdir.

Yay Burcu Kadını İş Hayatı

Yay burcu kadınları iş hayatlarında fırtına gibidirler. Para çok düşkün olmalarına rağmen para kazanmak için sevmedikleri bir işin peşinden koşmaz, fazla sorumluluk alacakları işlerde çalışmazlar. İş hayatı onlar için yalnızca para kazanmak için vardır.

Işi ile eğlenebilen insanlardır. Çalışma ortamlarına neşe getirirler. Kendi iç disiplenleri nedeniyle çoğu zaman işlerini zamanında teslim ederler. Kendine dönük yapıları nedeniyle yardımcı olma konusunda sınavları vardır.

Grup halinde çalışmak yerine tek başlarına çalışmayı tercih ederler. Çabuk kavradıkları için yeni teknoloji ile araları her zaman iyidir. Öğrenmekten, gelişmekten ve yaratmaktan çok keyif alırlar.

Yay Burcu Erkeği

Yay burcu erkekleri ile dertleşmek çok zordur çünkü hangi durumda olursa olsun gülecekleri bir şey bulurlar. Hayatı ciddiye almazlar bu nedenle başarısızlığa uğrayabilirler. Umursamaz tavırları onların iş fırsatlarını kaçırmalarına neden olabilir.

Yay burcu erkeği aşık olmayı sever fakat aşık olduğunu kadının onun ilgisini diri tutması gerekir. Kolay elde ettiği sevgiden haz almazlar. Yeniliğe düşkün, gezmeyi ve eğlenmeyi seven kadınlar her zaman dikkatlerini çeker. Yay burcu erkeklerinin ilgisini kaybetmek an meselesidir..

Sahiplenici ve kıskanç olan yay burçları evlilik konusunda kararsızdırlar. Evlenmek pek onlara göre değildir ancak aşık oldukları kadını kaybetmemek için evlilik düşüncesine sıcak yaklaşabilirler. Baba olarak çocukları tarafından çok sevilirler. Mutlu bir hayatı tercih ederler.

Yay Burcu Erkeği Aşk Hayatı

Yay burcu erkekleri çapkındırlar. Kendilerine has bir çekicilikleri vardır. Sahip oldukları şeytan tüyünü kadınlar üzerinde kullanmaktan çekinmezler ancak flört sonrasında işler ciddiye bindiğinde bir adım geri çekilmek isteyebilirler.

Aşık olduklarında ilk hissettikleri şey kaybetme korkusudur. Aşık oldukları kadını kaybetmek istemezler ve kaybettiklerini anlarlarsa bu onlarda geri dönüşü olmayan bir depresyon durumu yaratabilir. Romantik değildirler ancak hayata karşı olan tutkuları sayesinde aşık oldukları kadının ilgisini çekmeyi başarırlar.

Yay Burcu Erkeği Sosyal Hayat

Sosyal ilişkileri ve insanlar üzerindeki etkileri güçlüdür. Hayatları boyunca arkadaşlıklara önem verirler ve deyimi yerindeyse gerçekten anlaşabildikleri bir kafadar ararlar. Alıngan insanlar ile anlaşmaları mümkün değildir çünkü dalga geçmeyi çok severler.

Müzik ve ritim onlar için önemlidir. Melankoliden ziyade neşeyi tercih ederler. doğa ya düşkündürler ve zor aktiviteleri severler. Dağcılık onlar için son derece uygundur. Hareketisz bir hayat onlar için tahammül edilebilir değildir. Dünyayı gezmek ise en büyük tutkuları arasındadır. Gerçekleştirmek için ellerinden geleni yaparlar.

Yay Burcu Erkeği İş Hayatı

Risk alma konusundaki cesaretleri ile iş hayatında birden yükselip hayal edemeyecekleri kadar zengin olabilirler. Şansları yaver giderse genellikle genç yaşlarında zengin olurlar ve hayatlarını ona göre şekillendirirler.

Başarısız olma duygusu onlara göre değildir. Bu nedenle çalışırlar ve başarırlar. Kısa sürede bir işi anlayabilir ve o alanda uzmanlaşabilirler. Umursamaz tavırları en büyük düşmanlarıdır. Sırf ciddiye almadıkları için çok büyük fırsatları kaçırabilirler.

Yay Burcu Olan Ünlüler

Atiye

Adam Brody

Azra Akın

Brad Pitt

Doğa Rutkay

Hakan Yılmaz

Fatma Girik

Mehmet Ali Alabora


Yükselen burç hesaplama aracımızı kullanarak kendi yükseleninizi hesaplayabilirsiniz.


CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here