Yükselen Boğa

0
8396

Yükselen Boğa Burcu

Yükselen boğa burcu olan insanlar doğaya düşkündürler topraktan fazla ayrı kalmak istemezler. Para cimri olacak kadar düşkün olmalarına rağmen keyiflerine de çok düşkün oldukları için zevkleri için gözlerini kırpmadan para harcayabilirler.

Değişimden fazla hoşlanmaz, sabit durumlarını değiştirmek istemezler. Yeniliğe kapalı olmaları onların önünde engeldir. Sakin ve sabırlıdırlar ancak sinirlendikleri zaman dünyayı yerinden oynatabilirler. Neyse ki, çok nadir sinirlenirler. Libidoları yüksektir ve seks hayatları onlar için önemlidir.

Çalışkandırlar ancak emeklerinin sonucu görmek isterler çünkü yükseleni boğa burcu olan insanların ayakları yere sağlam basar. Riskleri çok dikkali değerlendirir, ışık görmekdikleri işler için parmaklarını bile kıpırdatmazlar.

Yükseleni boğa burcu olan insanlar aile kurmak için doğru insanlardır. Sevdikleri insanlara karşı ömür boyu sadakat besler, çocukları için her şeyi göze alabilirler. Bu nedenle yükseleni boğa burcu olan insanlar hem iyi bir anne hem de iyi bir baba olma yolunda ilerlerler.


Yükselen Burc Hesaplama Aracı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here