Yükselen burç hesaplama

0
25670

Yükselen Burç Yorumları, Özellikleri, Yükselen Hesaplama Tablosu

Yükselen burç hesaplama ,doğduğunuzda ufukdan yükselen burç olup, doğduğunuz anda yükselen takım yıldıza verilen bir tanımdır. Yükseleniniz  normal burcunuz kadar önemlidir. Yükselen burç 2 saatlik aralıklarda değişir, hesaplayabilmek için tam doğum saati bilgisine ihtiyaç vardır.

Yükselen burç hesaplama tablosu
Yükselen burç hesaplama tablosu

Yükselen Burç Hesaplama ve Bulma – Sosyal Maskeniz ve Özellikleri

  • Doğum Haritası
  • Yıldız Haritası
  • Ay Dönüşü Haritası
  • Güneş Burcu
  • Ay Burcu
  • Yükselen Burç
  • Alçalan Burç
  • Ay Evresi ve Kişilik

Yükselen Burç doğumunuz sırasında ufuktan görünen burçtur. Ay ve yönetici gezegenle bağlantılı olarak diğer insanların sizi nasıl gördüğünü de söyler. Dünya kendi etrafındaki dönüşünü yirmi dört saatte tamamlar. Dolayısıyla Koç’tan Balık’a kadar tüm burçların ufuktan yükselmesi bir gün alır. Burçlar ufuk çizgisinden iki saatte geçer. Doğum yeri ve zamanı yükselenin hangi burç olduğunu belirler. Aşağıda doğum haritanızdan yükselen burcunuzu hesaplayıp yorumunu veriyoruz.

Doğum haritası örneği
Doğum haritası örneği

Yükselen Burç Hesaplama Şenay Yengel ile Yükselen Burç Bulma

Yükselen burcumuz, kişiliğinizi, yeteneklerinizi tanımlar. Doğum zamanında ufuk çizgisinden yükselmekte olan, yani yükselen burcumuz yaşamımızı büyük oranda etkiler.

Yükselen Burç Hesaplama

Yabancı sitelerde Türkiye için yapılan burç hesaplamaları hatalıdır. Türkiye 1950 yılından beri yaz saati uıygulamasını defalarca değiştirmiş, değişik tarih ve saatlere kaydırmış, uzatmış ve bazen de uygulamamıştır. 1984 yılından önceki yaz saati uygulamalarında hiç bir düzen yoktur. Yükselen Burç kişiliğinizi belirleyen en önemli etkendir.Yaz saati uygulaması iptal edilip, zaman çizgimiz son olarak +3’e sabitlenmiştir. Bu sitede yapılan hesaplamalarda ülkemizin zaman çizgisi dikkate alınarak hesaplama yapılmaktadır.

Yükselen burç yaz saati
Yükselen burç yaz saati

Yükselen Burç Hesaplama

Burçlar karakter ve yeteneklerimizi anlatır. Yükselen burç ne işe yarar? Yükselen burcumuz, doğduğunuz zamanda ufukdan yükselen burçtur. Yükselen burç, normal burçlar kadar önemlidir ve görünüşü temsil eder.
Yükselen burcumuzu nasıl öğrenebiliriz? Kendinden fazla sevdiğinin mutluluğunu düşünen fedakar bir resim mi çiziyorsunuz ?.

Yükselen Burç, Yükselen Burçlar

 

Yükselen burç hesaplama tablosu
Yükselen burç hesaplama tablosu

Yükselen burcunuz karakter özellikleri ve yaşamda başkaları ile yarışmakta kullanılan yeteneklerimizi tanımlar. Kişiliği oluşturur ve bize has özelliklerimizi verir. Kişiler arası farklılığı ve toplumdan özgürlüğümüzü gösterir.

Bu resim içinde fiziki görünüm ile dışa vurum ve tavırlarımız yer alır. Bireylerin yaratılışında sahip olduğu kabiliyetleri hakkında bilgi verir. Kendimize güveni veya güvensizliğe sebep olan herşeyi görebiliriz. İnsanlar bunun merceği altından bizi Astroloji’de Yükselen Burcun özelliklerinden önemli biriside aşk ve seksapalitemizi ve bu yöndeki ilgimizi göstermesidir. Romantik birisi misiniz yoksa aşk ve sevgiyi saf bir erotizmle mi arıyorsunuz? Eşcinsel yönelimlerinizin sebebi nedir? Seksin hayatınızdaki yeri ne olabilir? Kendini ve her şeyini sevdiğine adayan birisi misiniz ? Sevgilinizi kendisinden bile kıskanan sahiplenici yönleriniz mi var? Doğum bilgilerinizi aşağıdaki forma girerek yükselen burcunuzu öğrenebilir ve burcunuzla ilgili yorumları okuyabilirsiniz. 1984’ten sonra ise uygulama iki kez değiştirilmiştir.

Yükselen Burc Hesaplama Aracı

Yükselen Burç

Birinci ev, Yükselen Burcunuz, bilinmiyorsa 11. Ev’in içerdiği anlamları çözebilmenizin imkânı yoktur. Bundan anlayacağınız üzere YükselenBurcunuzubilmeden doğum haritası yorumlamanız da astrolojik yaşamınıza dair derin bilgiler edinmeniz mümkün değildir.

Yükselen Burcun Hesaplanması

Normal burcunuzu ve doğum saatinizi biliyorsanız yükselen burcunuz hesaplanabilir. Biraz şaşırtıcı gelse de doğum yerinizi bilmeniz bile gerekir , Yükselen Burç doğduğunuz anda doğduğunuz yere göre ufukta yükselen burçtur. Örneğin Aslan Burcusunuz güneş battığı zaman dünyaya geldiyseniz Güneş’in bulunduğu burçda birlikte ufuk çizgisinde batacak yani alçalacaktır. Bu da Aslan Burcu’nun zıttı Kova Burcu Ufuk çizgisinde yükselecek böylece Yükselen Burcunuz Kova Burcu olacaktır.

Yükselen Burcunuzu Öğrenin

Yükselen Burç hesaplama için site anasayfamızda bulunan Yükselen Burç alanını da kullanabilirsiniz. Bütün burçlar bu alandan YükselenBurcu’nu öğrenebilir. Yükselen Burcunu bilmeyenler ise aşağıdan Yükselen Burçlarını öğrenebilirler;

Yükselen burçlar
Yükselen burç tablosu

Doğum Günü ve Saate Göre Yükselen Burcu Bulma | Astroloji ve Tarot

Burçlar ile ilgilenen birçok kişinin en çok merak ettiği Yükselen Burç Öğrenme konusu için listeler halinde bir yazı hazırlama gereği duyduk.

Yükselen Boğa

Yükselen İkizler

Yükselen Yengeç

Yükselen Aslan

Yükselen Terazi

Yükselen Akrep

Yükselen Yay

Yükselen Balık

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here